czwartek, 19 maja 2011

Konspirace Alleycat - Big Bang

Już 28 maja Warszawą wstrząśnie potężny wybuch - Konspirace Alleycat Big Bang! Tego dnia dziesiątki rowerzystów wyruszy na eksplorację stolicy ze specjalną misją. Mnóstwo wrażeń, świetna zabawa i integracyjne after party – zapewnione. Warto dodać, że alleycat jest kontynuacją wydarzeń, które miały miejsce dokładnie rok temu, na pierwszym Konspirace, czyli Przodownikach Piasty. Przybywajcie!

Sukces poprzednich imprez tego typu sprawił, że w tym roku, na urodziny Konspirace’a przygotowaliśmy coś specjalnego. Wiemy, jak ważna jest dla Was dobra zabawa, a Wy wiecie, że właśnie na niej zależy nam najbardziej. Nie zmienia to faktu, że uliczni ścigacze na pewno znajdą coś dla siebie, a wszyscy „turyści” będą mogli spokojnie przyglądać się atrakcjom stolicy. Konspirace jest na każde tempo, na każdy rower (i na każdą pogodę!). Tym razem rowerzyści wcielą się w rolę… tajemnica! Jeśli chcesz wiedzieć jaka historia związana będzie z majowym alleycatem po prostu przyjedź. Możemy tylko zdradzić, że w tę edycję wpletliśmy elementy jedynego słusznego sportu drużynowego, czyli Bike Polo, o którym więcej powie nasz partner - Polish Hardcourt Bike Polo Association. Oprócz tego 28 maja czeka Was mnóstwo, mnóstwo innych atrakcji.

Start 17.30 z Pola Mokotowskiego, z polanki między Lolkiem a jeziorkiem. Na miejsce zbiórki oprócz roweru trzeba zabrać 5 pln wpisowego, długopis i dowodzik (tak, tak, impreza jest tylko dla pełnoletnich). Mapki niekoniecznie będą potrzebne, a i przyjezdni nie muszą się martwić nieznajomością stolicy. Pamiętajcie, że warszawski hostel Tamka otworzył dla nas swoje progi. Na hasło Konspirace będzie można przenocować z rabatem w naprawdę niskiej cenie.

Alleycata zwieńczy after party w nowopowstałym klubie w centrum stolicy, przy Chmielnej - Radio Roxy z Miasta. Na każdego, kto ukończy trasę czekać tam będzie piwo gratis (oczywiście bezalkoholowe). Podczas imprezy rozegramy stójki i footdowny, a nagrodami obsypie Was pierwszy prawdziwy polski sklep ostrokołowy, czyli Fixie.pl z Poznania.

O czymś zapomnieliśmy? Pewnie tak:) Dlatego zaglądajcie co jakiś czas na naszą oficjalną stronę, gdzie zamieszczany aktualne informacje – konspirace.pl.

Zapraszamy

Brygada Tse Tse Bikes

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

a kiedy można liczyć na jakieś zdjęcia z tego alleycata?

Brygada Tse Tse Bikes pisze...

sprawdź galerię, foty już są:)