niedziela, 17 października 2010

HellorWin Alleycat

29 października, o godzinie 21.30 wystartuje ostatni w tym roku Konspirace Alleycat, czyli...HellorWin! Wszystkich, którzy chcą pośmigać po Warszawie w najszybszym, najciekawszym i po prostu najlepszym wyścigu na świecie - zapraszamy:) Imprezę i nagrody podkręca pierwszy polski sklep ostrokołowy - Fixie.pl

Halloween zobowiązuje, dlatego tym razem jedziemy w przebraniach - im dziwniejsze, tym lepsze. Dla najklawiej oddającego klimat stroju przewidzieliśmy specjalną nagrodę. Ponadto nie możemy być pewni pogody, ale jesteśmy pewni, że prawdziwym graczom nie zrobi ona różnicy. Za to na mecie będzie czekało na nich piwo gratis i potężny after w Powiększeniu. Tego wieczoru Atmosferę nakręcać będą chłopaki z Warsaw City Rockers. 

Zbieramy się punkt 21.30 w pasażu Metra Centrum, w podziemnym przejściu w stronę ulicy Złotej, obok sklepu z bielizną "Colland". Wszyscy, którzy na tę okazję chcą odwiedzić Warszawę na hasło "Konspirace" dostaną 20% zniżki na nocleg w Hostelu Tamka (i miejsce, aby przechować pod kluczem swój rower). Oprócz przebrania weź ze sobą zapięcie i 5 PLN wpisowego.  Co jakiś czas będziemy wypuszczać dodatkowe info, dlatego obserwujcie sytuację. 

Roznosimy dobrą energię - roznieś ją i Ty - powiadom swoich rowerowych znajomych!

Zapraszamy - Brygada Tse Tse

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Będą jakieś skidy czy coś?

Brygada Tse Tse pisze...

tym razem tylko wyścig (chociaż jak będą mocne naciski, to skidy na nowym świecie byłby czymś:>)